4 вересня на громадському просторі «Шервуд», незважаючи на холод та дощ, «Дієва громада» організувала черговий тренінг для молоді в рамках програми «СИЛА». Тренерка Оксана Очкурова провела для майже 30 учасників та учасниць інтерактив з розвитку комунікативних навичок. Тож молодь прокачувала свої скіли та навчалась, граючи.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2021/09/img_20210906_154417_508-1-1024x769.jpg)
А після тренінгу всіх бажаючих чекав Фестиваль українського мистецтва “ПАЛАЙ“.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2021/09/palaj1.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2021/09/palaj2-768x1024.jpg)
Більше фото – https://dievagromada.org/trening-dlya-molodi-4-09-21-u-parku-shervud/
#КонецИюля
Фото Марини Бражнікової, Анни Погорєлової та зі сторінки Старобільської міськради