Блоги
Супутники на шляху. Олена Каїнська
Гру 13, 2021

Олена Каїнська зі Львова … Учасниця програми «Блокпост» для ветеранів АТО/ООС, резидентка «Аури Міста».  Представниця жанру «Наївного мистецтва», художниця. Так , зовні,як на смак людини пересічної, її роботи здаються дитячими малюнками ( скажемо чесно, що діти у своєїй творчості чесніші за дорослих)  Але у роботах Олени  є  зміст, є мистецькі конфлікти, є ІСТОРІЇ. Історії , які  ЩОСЬ розповідають.

Ось історія про доброго чорта, що спішить гасити охоплений полум’ям будинок, ось – про те що небо на якому багато очей, плаче дощем, ось робота  «40 гривень», про рибалку , що продавав   біля потягу за 40 гривень  величезного товстолоба. А потяг стояв 5 годин через те, що під його колеса потрапила старенька жінка… , я , до речі  охрестив це акрілове полотно «Хижий рибалка» – ну і справді, гляньте на вираз його обличчя… А ще Олена … просто вродлива і розумна , до речі…

Хоча – «підняти кіпеж» – це мабуть в її стилі, тут ми схожі))) На одному з фото – Алан Мейер намалював дружнього шаржа на роботу «40 гривень»… Буває!

Михайло Світличний

Інше у блогах