Новини
«Мир у цифровий час»: розпочали навчання
Вер 15, 2021

Олеся Прокопенко та Софія Мележик із 10 по 13 вересня у Києві пройшли чотириденну Школу-тренінг «Як стати блогером. Голосніше за слова». Дівчата є учасницями команди Анастасії Живаги, амбасадорки проєкту “Мир у цифровий час”! ГО «ЦСР «Дієва громада» є регіональним координатором проєкту в Луганській області. Школа-тренінг відбулась в рамках даного проєкту.

З учасниками із десятка областей працювали експерти у сферах журналістики та блогерства Богдан Буткевич, Наталія Соколенко та Марина Данилюк-Ярмолаєва. Як розповіла Олеся Прокопенко, учасники розбирали, як вести блог, що потрібно писати, як виводити читачів на емоції, чому важливий сенс статті. Під час практичних завдань старобільчанки придумували тему блогу, створювали власну концепцію, потім з фахівцями розбирали деталі.

 «Нашу групу хвалили, я цим дуже пишаюся. Раніше я блоги не писала, а тепер так надихнулася, що самій захотілося щось писати. Хоча я займалася тільки зйомкою відео. Також стала цікавитися політичними темами, а раніше мені це було нецікаво. І люди на тренінгу всі класні, ми з усіма познайомилися», – каже Олеся.

Також учасниці дізнались про те, як правильно відповідати хейтерам, як завдяки ним підвищувати активність посту та багато іншого.

 «Тренінг дуже сподобався, виявився корисним, цікавим і захоплюючим. На практиці помітний результат. Прекрасна атмосфера, дуже цікавий і корисний досвід. Велика подяка тренерам», – зазначила Софія Мележик.

Своїми напрацюваннями учасниці надалі зможуть ділитися на порталі Mustpost.Today.

 «Я дуже вдячна організаторам, а також «Дієва громаді», що нас відправили на такі курси. Це крутий досвід, потужна перезавантаження. Я надихнулася і окрилила, з’явилося бажання творити», – резюмувала Олеся Прокопенко.

Більше фото – https://www.instagram.com/p/CT1erqzKXcU/ (лайки і коментарі вітаються!)

Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (ІФА) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

#Дієвагромада

#PeaceinDigitalEra

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

Інші новини