Новини
Зустріч робочої групи з гендерних питань
Сер 15, 2023

Установча зустріч в рамках проєкту «Ґендерні аспекти внутрішнього переміщення в Україні» відбулась 14 серпня в місті Свалява. На заході зібрались партнери проєкту – ГО «Іршавські Промені» (м. Іршава) та ГО «Волонтаріат УжНУ» (м. Ужгород).

Учасники та учасниці обговорили проблему недостатньої уваги щодо ґендерних аспектів у контексті внутрішнього переміщення на національному та локальному рівнях. А також наслідки цієї проблеми – такі, як обмеження можливостей ВПО в підприємницькій активності, байдужість та недостатня підтримка соціальної інтеграції та захисту їхніх прав тощо.

Під час зустрічі робоча група підготувала та подала інформаційні запити відносно впровадження в громадах локальних правових актів для врахування ґендерного компонента в питаннях внутрішнього переміщення.

Проєкт «Ґендерні аспекти внутрішнього переміщення в Україні» реалізується в рамках гранту від Нідерландського Гельсінського Комітету за підтримки Європейської Комісії в рамках Програми «Стратегічне партнерство для розвитку потенціалу організацій громадянського суспільства у Східному партнерстві»

Інші новини