Новини
“Зміцнення через змінення”: дискутували
Жов 8, 2021

У суспільному просторі STB city Hub 2 жовтня відбулось засідання Дискусійного клубу, створеного на запит ветеранської спільноти. Захід відбувся в рамках проєкту “Зміцнення через змінення”, що реалізує ГО «ЦСР «Дієва громада».

На засіданні клубу члени родин героїв, які загинули за Україну, внутрішньо переміщені особи, а також представниці «Дієвої громади» обговорювали потреби ветеранів АТО/ООС, членів їх родин та ВПО. Також обговорили участь родин у серії портретів, що будуть створені місцевим художником в рамках даного проєкту.

Засідання клубу відбуватимуться раз на місяць. Вони будуть включати дискусії щодо важливих суспільно – політичних подій, зустрічі з представниками органів влади, обговорення нагальних проблем ветеранської спільноти (а також проблем міста), відеозустрічі з ветеранськими спільнотами по всій Україні, обмін досвідом.

В рамках проєкту передбачена психологічна реабілітація ветеранів АТО/ООС, членів їх родин та ВПО. Для цього будуть проведені групи самодопомоги, психологічні консультації, тренінги з психологічного відновлення. Крім того – міський пікнік, міська толока, сімейний клуб вихідного дня, серія активностей на тему культури і мистецтва. 

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини