Новини
Змагались у вікторині та грали в «Мафію»
Вер 21, 2021

У креативному суспільному просторі STB city hub 20 вересня відбулись інтелектуальна антикорупційна гра «Що? Де? Коли?» та «Антикорупційна мафія»! Для молоді Старобільщини інтерактивні заходи провели Ірина Колотило, менеджерка освітніх проектів Центру «Ейдос», та Іванна Співаченко, асистентка менеджера.  

11 учасників та учасниць протягом трьох раундів відповідали на понад 30 запитань  антикорупційної тематики. Команда переможців у результаті отримала набір гри «Антикорупційна мафія».

Одразу після вікторини відбувся вже традиційний для «Дієвої громади» турнір «Антикорупційної мафії». З допомогою ведучого Юрія Березовського учасники турніру викривали «корупціонерів» та боролись за «міський бюджет». Переможці також отримали набір гри «Антикорупційна мафія». Найактивніші учасники представлять Старобільщину на всеукраїнському турнірі, що відбудеться в жовтні у м. Київ.

Більше фото – bit.ly/3Cx0XX9

 «Дієва громада» є координатором серії антикорупційних ігор в Старобільській громаді. Гра розроблена Центром «Ейдос» в рамках проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні USAID_ВзаємоДія» завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Інші новини