Новини
Життєво необхідні ліки для старобільчан
Кві 15, 2022

Аптеки або порожні, або не працюють…

Життєво необхідних ліків залишилося на 2-3 дні, врятуйте дитину…

Крім цукрового діабету, рак шлунку 4 стадія, ліків немає…

Дуже потрібні лiки, без них неможливе життя…

💧Такі повідомлення отримуємо щодня. З початку березня наша робота зазнала суттєвих змін. Одним із важливих напрямків, який з’явився у нашій організації, є забезпечення життєво необхідними ліками важкохворих людей, які залишаються у Старобільську та районі (діабетиків, онкохворих, людей із захворюванням нервової системи тощо)

Так, за час збору потреб на важливі ліки від населення ми отримали більше 108 заявок через гугл-форму та близько 200 запитів через вайбер. І кожен з них важливий і такий, що вимагає невідкладного реагування.

Наразі нам вдалося:

💊💊💊Закупити та видати інсулін для 26 дітей

💊💊💊Закупити та видати інсулін для 111 дорослих

💊💊💊Закупити та видати гормони щитовидної залози для 63 дорослих

Крім того видаємо інші лікарські препарати, які отримали від Комітет медичної допомоги в Закарпатті – CAMZ Днями отримали ліки та гігієнічні товари від Благодійної організації Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières велика дяка Олена Каїнська за координацію. Готові їх передавати та рятувати людей. Але, на жаль, активні військові дії на дорозі життя повертають наші вантажі назад. На сьогодні “застрягли” в дорозі та не можуть доїхати до важкохворих людей препарати від астми, протипухлинні препарати, цукрознижувальні. Ми не опускаємо руки та намагаємося вирішувати надскладні логістичні питання, щоб якомога більша кількість людей мали надію на життя.

Щиро дякую всім, хто разом з нами

❤️Волонтери у Старобільську

❤️Роман Чередниченко та ГО ГО “Здорова Луганщина”

❤️ Проєкт “Допомога завжди поруч” за підтримки GIZ Ukraine та Oleksandra Honcharova

❤️Наші доброчинці Brian MilakovskyIluta Lace

❤️та всі неймовірні люди))

Інші новини