Новини
Стала досвідченим майстром нігтьового сервісу
Тра 28, 2021

Про «Дієву громаду» Ольга Дубейко дізналася під час проведення навчальних курсів. І, за зізнанням дівчини, в 30 років вона змогла здійснити свою мрію – працювати в сфері нігтьового сервісу.

«Пам’ятаю, пізно ввечері забігла в «Дієву громаду» і записалася на курси манікюру. Адже манікюром, педикюром, візажем я «хворіла» ще зі шкільних років. Але, коли закінчила школу, і батьки запитали, ким я хочу бути, то вибрала іншу професію – «Соціологія і PR». На той час в сфері манікюру було складно знайти роботу », – згадує Ольга Дубейко.

Після здобуття вищої освіти Ольга працювала на різних посадах – секретаря, торгового представника, при цьому встигла попрацювати в різних куточках України. У 2014 році вона переїхала в Старобільськ із Криму і вирішила, що пора починати реалізовувати свої мрії.

Навчання і грант

Спочатку Ольга пройшла курси майстра нігтьового сервісу в «Дієвій громаді». Потім вона самостійно брала участь у багатьох тренінгах та майстер-класах в Старобільську, Києві, Сєверодонецьку, Рубіжному. Таким, чином, набиралася досвіду і поглиблювалася у вивчення своєї справи. І в процесі навчання Ольга вирішила взяти участь у грантовій програмі за підтримки «Дієвої громади».

«Я писала грантову заявку перед Новим роком, а перед святами збільшується потік клієнтів. І хотілося розширити перелік процедур і послуг », – зізнається Ольга.

В результаті дівчина виграла певну суму коштів. На ці кошти вони придбала фотоепілятор, кушетку, підлогову лампу і багато одноразової продукції.

Зараз Ольга працює в одному з салонів краси. Там вона почала реалізувати свої плани і задумки. За допомогою обладнання, придбаного за грантові кошти, дівчина змогла розширити спектр послуг. Так, вона з командою співробітниць надає послуги фотоепіляції, ультразвукової чистки, фітобочки, пілінгів, масажу, обгортання, манікюру/педикюру, ламінування вій. За словами Ольги, гроші гранту працюють в усіх напрямках.

Буде розширюватися

Надалі Ольга планує продовжувати брати участь в грантових програмах, тому періодично переглядає пропозиції громадських організацій. За її словами, вона планує розширити сферу діяльності і надавати свої послуги не тільки в Старобільську, але і в інших містах області.

«Дівчатка з «Дієвої громади» надихнули мене і дали хороший поштовх для розвитку. Мені хочеться висловити їм величезну подяку за їх діяльність і за те, що вони допомагають багатьом дівчатам знайти себе», – каже Ольга Дубейко.

Публікацію підготовано в рамках проєкту “Ефективні комунікації, як відповідь на нові виклики” за підтримки організації «Людина в біді» @People in Need Ukraine в рамках Програми солідарності COVID-19 від Європейського Союзу для ініціативи «Східне партнерство», що фінансується Європейським Союзом.

Автор: Катерина Коверга

Інші новини