Новини
Заняття з логоритміки для дітей
Кві 4, 2024

✅У Центрі підтримки сім’ї, який працює на базі гуманітарного хабу м. Свалява, щосереди діти віком від 6 до 12 років можуть відвідати заняття з логоритміки.

👫Діти працюють у групах по 14 осіб. Заняття проводять педагог Ольга Панаріна та психолог Ольга Гриньку.

✅Логоритміка – це система музично-ритмічних вправ. Вони включають в себе слово, рух і музику. На заняттях дітлахи співають, танцюють, імітують тварин, грають на музичних інструментах тощо. Заняття з логоритміки допомагають дитині в розвитку мови. Їх часто називають терапевтичними. Мета таких занять – попередження і подолання мовних порушень, що досягається шляхом виховання і корекції рухової сфери дитини за допомогою слів і музики.

👩‍🎤Маленьким відвідувачам хабу дуже подобаються такі заняття, вони отримують задоволення від спілкування з однолітками та педагогами, проявляються та розвивають твої творчі здібності.

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада”  в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини