Новини
Визначення потреб населення громади у соціальних послугах
Гру 30, 2023

29 грудня в приміщенні гуманітарного хабу у м. Київ пройшов тренінг «Визначення потреб населення громади у соціальних послугах та їх приорітизація», який об’єднав працівників соціальної сфери Луганської області, з числа тих, хто вже працює або буде працювати в гуманітарних хабах Луганської області.

✅Під час тренінгу соціальні працівники та співробітники Старобільської РВА, разом з тренеркою Аллою Волошиною опанували наступні теми:

  • Для чого визначати потреби жителів громади у соціальних послугах?
  • Новий Порядок визначення потреб населення у соціальних послугах
  • Методологія визначення потреб населення у соціальних послугах
  • Пріоритизація надання соціальних послуг жителям громади
  • Соціальне замовлення як можливість задоволення потреб громади у соціальних послугах

👉Навчання проходить у рамках проєкту «Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг», який упроваджує громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада» спільно з Старобільською районною державною адміністрацією, в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

👉Реалізація даного проєкту дозволить забезпечувати у гуманітарних хабах Старобільської районної державної адміністрації доступ до соціальних послуг родин внутрішньо переміщених осіб з дітьми.

Інші новини