Новини
Вивчаємо англійську в Центрі підтримки сім’ї
Кві 18, 2024

🇬🇧🇺🇦Щосуботи у Центрі підтримки сім’ї (м. Свалява) проходять цікаві та захоплюючі заняття з вивчення англійської мови для дітей трьох вікових груп дітей “Merry English club”
🧑‍🦱Дошкільнята (5-6 років): Ця група знайомиться з англійською мовою через пісні, ігри та веселі активності, що робить навчання цікавим та природним.
👧Діти (7-8 років): Ця група розширює свій словниковий запас, граматичні знання та навички спілкування за допомогою захоплюючих історій, рольових ігор та інших інтерактивних методів.
🧑‍🦰Підлітки (9-10 років): Ця група вдосконалює свої навички читання, письма, говоріння та аудіювання, готуючись до іспитів та спілкуючись на різні теми.
✅Наші заняття проводить досвідчена та кваліфікована викладачка, яка використовує сучасні методи навчання – Павлюк Юлія.
Пані Юлія створює атмосферу, де діти відчувають себе комфортно та впевнено, допомагає дітям полюбити англійську мову та вільно спілкуватися нею.
🔰Завітайте до Центру підтримки сім’ї: м. Свалява, вул. Чорновола, 3
Нехай ваша дитина відкриє для себе світ англійської мови з Merry English club!

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада”  в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини