Новини
День захисту дітей 2024
Чер 2, 2024
1 ЧЕРВНЯ, У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, ЦЕНТР ПІДТРИМКИ СІМ’Ї У МІСТІ СВАЛЯВА ВІДЧИНИВ СВОЇ ДВЕРІ ДЛЯ ДИТЯЧОГО СВЯТА.

Громадська організація “Центр спільного розвитку “Дієва громада” вже другий рік збирає малечу на ігрову програму.

Наші маленькі гості разом з батьками та друзями занурилися у світ захоплюючих розваг, де кожен знайшов собі заняття до душі.

Програма свята була розділена на різні станції, діти, переходячі від станції до станції мали змогу отримувати палички, які згодом обміняли на призи.

  • Веселі конкурси та естафети. Діти сміялися, змагалися, долали перешкоди та отримували заряд позитиву.
  • Цікаві досліди. Маленькі дослідники з цікавістю спостерігали за захоплюючими хімічними реакціями та фізичними явищами.
  • Логоритмічні вправи. Діти танцювали, стрибали та розвивали свою координацію рухів під запальну музику.
  • Настільні ігри. Атмосфера єднання та дружби панувала за столами з улюбленими настільними іграми.
  • Майстер-клас з виготовлення сонечка із пряжі. Діти власноруч створили чудові сонячні сувеніри, які нагадуватимуть їм про це веселе свято.

І хоча дощик трохи посунув наші плани, щодо святкового завершення дня, все одно кожна дитина отримала освіжаючі напої та апетитні ласощі від Miroslava Golonich

Родзинкою свята стали власноруч створені значки із символікою міста Свалява або патріотичними гаслами.

Ми щиро дякуємо всім, хто завітав до нас, а також велика вдячність проєкту “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг”, за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Бажаємо усім дітям щасливого дитинства, мирного неба над головою та щирої радості!

Інші новини