В рамках проєкту «Волонтерство під час війни», який співфінансується Німецьким культурним центром «Ґете-Інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні громадська організація “ЦСР “Дієва громада” придбала побутову техніку для місць компактного проживання переселенців у місті Свалява Закарпатської області.
Для покращення життєвих умов внутрішньо переміщених осіб “Дієва громада” частково закупила необхідну побутову техніку – два холодильники, пральну машину, бойлер, електричні плити, мультиварки, праски, сушарки та фени. Вартість закупівлі – 100 тисяч гривень. Частину техніки вже передали на баланс закладів, у яких проживають переміщені особи.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220601_142033-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220531_171141-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220601_142207-576x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220601_143157-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220603_123800-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220605_141804-1024x670.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220526_185734-576x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220531_170838-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/06/img_20220404_232456-1024x576.jpg)
На початку проєкту планувалось придбати обладнання для всіх закладів, де проживають переселенці – шкіл, дитсадків, гуртожитків, церкви. Так на момент закупівлі техніки міська влада прийняла рішення виселити людей із навчальних закладів в гуртожитки (через підготовку приміщень до навчального року). Крім того, частина переселенців повернулась додому. Тож придбану техніку було передано саме тим закладам, де залишаються проживати ВПО. Обладнання передали на баланс гуртожитків у Свалявському технічному коледжі НУХТ; Свалявському професійному будівельному ліцеї, а також на баланс церкви “Благодать” м. Свалява.