Новини
«Волонтерство під час війни»: передали побутову техніку
Чер 9, 2022

В рамках проєкту  «Волонтерство під час війни», який співфінансується Німецьким культурним центром «Ґете-Інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні  громадська організація “ЦСР “Дієва громада” придбала побутову техніку для місць компактного проживання переселенців у місті Свалява Закарпатської області.

Для покращення життєвих умов внутрішньо переміщених осіб “Дієва громада” частково закупила необхідну побутову техніку – два холодильники, пральну машину, бойлер, електричні плити, мультиварки, праски, сушарки та фени. Вартість закупівлі – 100 тисяч гривень. Частину техніки вже передали на баланс закладів, у яких проживають переміщені особи.

На початку проєкту планувалось придбати обладнання для всіх закладів, де проживають переселенці – шкіл, дитсадків, гуртожитків, церкви. Так на момент закупівлі техніки міська влада прийняла рішення виселити людей із навчальних закладів в гуртожитки (через підготовку приміщень  до навчального року). Крім того, частина переселенців повернулась додому. Тож придбану техніку було передано саме тим закладам, де залишаються проживати ВПО. Обладнання передали на баланс гуртожитків у Свалявському технічному коледжі НУХТ; Свалявському професійному будівельному ліцеї, а також на баланс церкви “Благодать” м. Свалява.

Інші новини