Новини
Відзначили День волонтера
Гру 7, 2021

4 грудня в STВ city hub відбулось чергове засідання Дискусійного клубу в рамках проєкту «Зміцнення через змінення». Темою засідання став Міжнародний день волонтера. З волонтерством безпосередньо пов’язане життя кожного учасника ветеранської спільноти та родин ветеранів АТО/ООС. Тож волонтери та члени ветеранської спільноти привітали одне одного та подискутували на тему взаємодопомоги.

Засідання клубу проводяться на запит ветеранської спільноти за підтримки «Дієвої громади». Діяльність клубу включає дискусії щодо важливих суспільно – політичних подій, зустрічі з представниками органів влади, обговорення нагальних проблем, відеозустрічі з ветеранським спільнотами по всій Україні, обмін досвідом.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини