В рамках проєкту “Мир у цифровий час” наприкінці вересня проходив дводенний семінар “Арт-терапевтичні засоби відновлення під час війни”. Учасникам заходу стали внутрішньо переміщені особи, волонтери, місцеві жителі, які приймають переселенців.
Проєкт виконується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0169-1-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0170-1-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0171-1-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0172-1024x768.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0173-1-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0175-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0177-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/dsc_0179-1-1024x683.jpg)