Новини
Відкриття Центру підтримки сім’ї у місті Київ
Лис 24, 2023

22 грудня у м. Київ Старобільська районна державна адміністрація відкрила гуманітарний хаб, за адресою бульвар Лесі Українки, 26а.

Разом з відкриттям гуманітарного хабу анонсували відкриття, створеного в рамках проєкту “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг”, спільно з ГО Центр спільного розвитку “Дієва громада” – Центру підтримки сім’ї, який буде надавати соціальні послуги переселенцям із Луганської області.

В фокусі роботи центру – підтримка родин з дітьми, через:

– роботу ресурсного центру підтримки сім’ї

– роботу освітніх класів та позашкільних занять для дітей

– роботу відкритого простору з ігровою зоною, де батьки можуть навчатися або отримувати послуги, а діти змістовно проводити час.

Зі словами привітань та подарунками завітали на відкриття представники GIZ Ukraine Олександра Коломійчук та Максим Вернигора, представники військових адміністрацій населених пунктів району, представники адміністрації Печерського району Києва, переміщені з Луганщини заклади та організації.

Серед почесних гостей був український письменник, перекладач, громадський діяч, фронтмен гурту «Жадан і Собаки» Сергій Жадан [офіційна сторінка] , який розповів про зв’язок зі Старобільськом та запевнили у подальшій підтримці земляків.

З вітальними словами до присутніх звертався віце-президент Національної академії наук Сергій Пирожков та представники вищих навчальних закладів.

Центр підтримки сім’ї вже працює, як культурно – освітній простір. Два тижні тому, тут був проведений перший з 6 тренінгів для соціальних працівників. Сьогодні, в день відкриття, представлена фотовиставка Луганських фотографів, яку привезли з собою бібліотекари Луганська ОУН_Б.

Сподіваємось, що цей простір стане місцем зустрічей, допомоги та спілкування земляків з Луганщини та всіх, хто потребує підтримки.

***

Проєкт «Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг» громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада» спільно з Старобільською районною державною адміністрацією, в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини