Новини
Відбувся форум-театр
Жов 10, 2021

Форум-театр «Світ очима людей з особливими потребами» відбувся в STB city hub для мешканців міста Старобільськ у рамках проєкту «Інклюзивний простір громади м. Старобільськ для людей з інвалідністю». Проєкт впроваджується волонтерським загоном «Сова» ЛНУ імені Тараса Шевченка.  

Інтерактивний захід проведений для переосмислення думок громадськості щодо людей з інвалідністю, а також поширювання ідеї безбар’єрного громадського простору та повноцінного включення людей з інвалідністю до активного суспільного життя. Учасники грали в гру «Водіння», в якій вчилися довіряти один одному та ставити себе на місце незрячих. Завдяки вправі «Ярлики» ставили себе на місце іншої людини. А також перевіряли почуття нюху та тренували інші «канали» сприйняття інформації, наприклад, на дотик. На завершення провели вправу «Допоможи мені…», завдяки якій формували толерантне ставлення до людей з особливими потребами, вміння співвідносити власні можливості і думки з потребами і можливостями інших людей. 

«Не силою м’язів, не моторністю і не спритністю тіла творяться великі справи, а мудрістю, авторитетом, рішеннями, обмеження життєдіяльності не позбавляють цієї здатності» – прокоментував учасник форум-театру Вадим, студент ЛНУ.

Проєкт реалізується в рамках конкурсу  ідей у Луганській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО «Міцна громада» 

#activecitizensua #sc3 #pitching #MovingForwardTogether #ПрямуємоРазом

Інші новини