Новини
Відбулась зустріч Дискусійного клубу
Лис 9, 2021

Засідання Дискусійного клубу, створеного на запит ветеранської спільноти, відбулось 6 листопада в STВ city hub. Темою зустрічі стало увіковічення пам’яті героїв, які загинули за Україну, шляхом створення серії портретів місцевою художницею Мариною Домашовою. На засіданні клубу художниця зустрілась з родинами загиблих героїв. Вони спільно обговорили, у якому форматі будуть співпрацювати, та яким має бути результат роботи. Крім того, ветеранська спільнота та волонтери обговорили нагальні проблеми одне одного. Окрім офлайн-формату, всі бажаючі мали можливість підключитися до засідання клубу з використанням програми Zoom.

Засідання клубу будуть проводитись щомісяця за підтримки «Дієвої громади» в рамках проєкту «Зміцнення через змінення». Діяльність клубу буде включати:

-дискусії щодо важливих суспільно – політичних подій,

-зустрічі з представниками органів влади,

-обговорення нагальних проблем ветеранської спільноти, а також проблем Старобільська,

-відеозустрічі з ветеранським спільнотами по всій Україні,

-обмін досвідом.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини