Новини
Вчились долати професійне вигорання
Лют 16, 2022

16 лютого у Старобільську відбувся тренінг для надавачів соціальних послуг “Професійне вигорання та методи його подолання”. За допомогою експерта Юрія Білого соцпрацівники ознайомились з основними методами профілактики професіональних стресів, регуляції свого психологічного стану.

Під тренінгу учасники та учасниці виконали групові вправи на побудову довіри, згадали навички ефективної комунікації, визначили стрес-фактори на робочому місці, розібрали суть поняття «Профвигорання». А також дізнались, що таке тест Діленгера, Піраміда Ділтса, розібрали кейси пошуку рішень проблеми профвигорання, способи і техніки саморегуляції, виконали вправи «Сміттєве відро», «Кульки» та багато іншого.

Наприкінці учасники та учасниці отримали відповідні сертифікати.

Всі фото – https://dievagromada.org/gallery/

Тренінг відбувся у рамках проєкту «Допомога завжди поруч». Проєкт реалізовується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в партнерстві зі Старобільською міською територіальною громадою. Цей проєкт є частиною «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

А наприкінці лютого в рамках проєкту «Допомога завжди поруч» відбудеться тренінг для волонтерів, тож слідкуйте за новинами та долучайтесь!

Інші новини