Новини
Вчились безпечній комунікації
Сер 10, 2022

Представниці Старобільщини Оксана Очкурова та Анастасія Літашова відвідали другу школу-тренінг в рамках проєкту “Мир у цифровий час 2022”! Школа-тренінг «Комунікація через соціальні мережі під час війни: як безпечно споживати та поширювати інформацію» відбулась 5 – 8 серпня у Києві.

За допомогою тренерки Марини Осюхіної учасниці визначали поняття «фейк», види фейків та історію їх появи, розібрали приклади відомих фейків про Україну та російські ворожі наративи, способи виявлення фейків про війну в Україні. Крім того, дізнались про основи блогу (сутність, види, правила побудови допису), обговорили створення власних інформаційних повідомлень в умовах воєнного стану, відеоблогінг в умовах дії воєнного стану на прикладі “ТікТок” та багато іншого.

На наступному тренінгу амбасадорки навчатимуться арт-терапевтичним засобам відновлення під час війни.

Проєкт “Мир у цифровий час” реалізується в Закарпатській області ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Інші новини