Новини
В центрах підтримки сім’ї працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами
Тра 9, 2024

✅У Центрі підтримки сім’ї м. Свалява, надаються комплексні послуги для дітей, враховуючи їхні індивідуальні освітні потреби та особливості розвитку. З дітьми працює команда фахівців, яка при складанні програми враховує особливості розвитку та вибудовує систему занять відповідно до індивідуальних потреб дитини.

Наша команда розуміє, що кожна дитина – це унікальна особистість зі своїми сильними та слабкими сторонами. Тому у роботі з дітьми з ООП використовуємо індивідуальний підхід, розробляючи персональні навчальні програми та плани реабілітації.

👉Важливою особливістю роботи з зазначеною категорією дітей є співпраця з батьками. Вони залучені у корекційні та розвивальні процеси, надають дитині вербальну підтримку – повну чи часткову, саме допомога батьків, додаткова робота з дітками вдома, за порадами педагогів, є ключовими елементом для розвитку дитини.

✅Батьки, які зацікавлені в результаті, активно допомагають дитині:

☑виконувати домашні завдання;

☑працювати над закріпленням нових вмінь та навичок;

☑створюють стимулююче середовище вдома;

☑співпрацюють з фахівцями Центру.

👉Такий підхід дає змогу досягти значних результатів у розвитку дітей з ООП, покращити їхню якість життя та підготувати до успішного навчання та інтеграції в суспільство.

✅Центр підтримки сім’ї пропонує широкий спектр послуг для дітей з ООП, включаючи:

☑індивідуальні корекційні заняття з психологом;

☑групові заняття з розвитку мовлення, когнітивних навичок, соціальних навичок;

☑заняття з арт-терапії, казкотерапії та ін.,

☑консультації та підтримку для батьків.

👉Ми дбаємо про наших відвідувачів та прагнемо створити для них простір для спілкування та розвитку, де кожна дитина відчуватиме себе комфортно, а також – прийнятою та щасливою.

✅Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини