Новини
Українська витинанка
Бер 20, 2024

Вже другий рік поспіль до роботи нашого хабу долучаються цікаві люди, здебільшого, переселенці, але воно й не дивно, пам’ятаємо гасло «Свій до свого по своє!».

На цьому тижні зустрічаємо дончан: Валерій Богуненко – директор Часовярського історико-краєзнавчого музею та Вікторія Нестерова – викладачка художнього відділення мистецької школи м. Часів Яр (Донеччина).

Вікторія Нестерова працює з дітьми понад 35 років: навчає їх різних видів художнього ремесла. Вчить своїх вихованців тому, чим захоплюється сама. В Часів Ярі вона мала унікальну школу, де дітки могли займатися забутим мистецтвом – витинанкою. В перший день повномасштабного вторгнення, майстрині довелося покинути рідний дім. На щастя, врятовані витинанки вдалося частково вивезти, зараз вони зберігаються в більш безпечнішому місці.

В нашому хабі пані Вікторія провела майстерклас з витинанки для дорослих, а в цю суботу, 23.03. о 14-00 чекаємо на майстерклас дітей від 7 років. Приходьте, бо це не тільки красиво, ще й корисно!

“Комусь, – каже пані Вікторія, витинкарство допомогло пережити стрес: кілька місяців у підвалах під обстрілами далися взнаки. Одна дівчинка стала просто «зіркою» витинанкарства, хоча прийшла до нас обережною, мовчазною та нервовою, бо відчула на собі бойові дії. А творчість – це ще й психологічна допомога. Вони малюють, вирізають, розмальовують свої страхи, свій біль і радість. Мені хотілося б, щоб і щастя”.

Інші новини