У вересні “Дієва громада” провела конкурс фотографій учасників фотовернісажу “Україна – мій дім”, що відбувся в рамках проєкту “Мир у цифровий час”. У результаті перемогли чотири світлини (3 місце поділили дві фотографії), які набрали найбільше вподобань. На фото-переможцях зображено Первомайське, Риб’янцеве та Старобільськ.
Для отримання призів просимо власників фотографій зв’язатися з нами за тел. 066-065-81-25.
Проєкт “Мир у цифровий час” виконується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/1-1024x1024.png)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/2-1024x1024.png)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/3-1024x1024.png)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/4-1024x1024.png)