Новини
У Центрі підтримки сім’ї у місті Київ відпрацьовували навички надання першої домедичної допомоги
Тра 21, 2024

У рамках проєкту “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” ГО ЦСР “Дієва громада” організовала воркшоп «Аптечка першої невідкладної медичної допомоги». В умовах сучасних реалій ці знання необхідні кожному українцю, щоб набути впевненості, позбавитися певних страхів та правильно реагувати у критичній ситуації, це дозволить знизити кількість привентивних смертей серед цивільного населення.

Своїми знаннями з учасниками та учвсницями ділилися тренери тренінгового центру «ВИЩА ЛІГА МЕДСЕСТЕР» Волошин Андрій та Белошниченко Оксана.
Учасники заходу мали можливість ознайомитися з загальними правилами поведінки персоналу при виникненні критичних ситуацій, де є загроза життю людини. Тренери відшліфовували з відвідувачами тактичні дії персоналу у разі винекнення невідкладних станів, що загрожують життю, а саме: критична кровотеча, відсутність дихання, техніка проведення СЛР, вибухова травма, втрата свідомості. За допомогою тренажерів та засобів зупинки кровотечі відпрацювати алгоритми дій та правила накладання турнікету, здійснення прямого тиску на рану, тампонування, використання тиснучої пов’язки. Учасники тренінгу опановували та удосконалювали навички щодо правильного порядку дій при допомозі постраждалому підчас обструкції дихальних шляхів стороннім тілом (дорослі, підлітки, немовлята, вагітні).
Такі заходи дають можливість ефективно діяти у критичних ситуаціях, чітко розуміти послідовність та доцільність кожного руху.

Відпрацювання на висококласних тренажерах-симуляторах, підтримка професійних практикуючих тренерів з досвідом роботи в медицині більше 25 років дали можливість пропрацювати кожен рух та провести цей день, незважаючи на складність виконаних завдань, у теплій та дружній атмосфері.
Дякуємо тренерам за роботу! Бажаємо кожному та кожній, щоб ці знання не довелося застосовувати на практиці!

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада”  в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини