Новини
Тренінги з розвитку навичок для побудови кар’єри
Гру 20, 2022

Що для тебе сила?

  • Непохитність
  • Лідерство
  • Стійкість
  • Любов

Так відповідали учасники та учасниці тренінгу з розвитку навичок для побудови успішної кар’єри, який проходив у Старобільському хабі (м. Свалява) у рамках програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді) яка виконується IREX в Україні за підтримки Державного департаменту США.

Молоді люди від 18 до 29 років (іноді молодше та старше) прокачувала свої скілли та здобувала навички для побудови успішної кар’єри. Хлопці та дівчата навчились визначити свої слабкі та сильні сторони, дізналися, як скласти ефективне резюме згідно навичок та релевантного досвіду, а також спробували зробити самопрезентацію для успішного проходження співбесіди.

Вишенкою на торті, себто тренінгу став розіграш подарунків від IREX in Ukraine самим активним учасникам.

IREX знається на подарунках, все таке красиве, функціональне та необхідне, щоб не замерзнути цієї зими: теплі пледи, бафи та перчатки, шкарпетки, рюкзаки, фонарики, павербанки.

Попри всі складності: тривоги, відключення світла та опалення, прохолодне приміщення, тренінги пройшли чудово. Тому, до Нового року плануємо провести один-два тренінга, тим більше, що і подарунки ще маємо.

Кому цікаво доєднатися, заповнюйте форму http://surl.li/eavzp

#IREX #Сила #ДієваГромада #Свалява

Інші новини