Новини
Тренінги для молоді: успішний старт!
Сер 26, 2021

Серія тренінгів з опанування гнучких навичок для молоді від ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада» успішно стартувала 21 серпня на базі суспільного простору STB city hub! Понад 20 юних учасників та учасниць взяли участь у тренінгу «Позитивне сприйняття себе».

На заході тренерка Оксана Гусакова навчала молодь формувати навички групової взаємодії, ефективного спілкування, активного слухання, процесу самопізнання. Старобільчани та старобільчанки ознайомились з умовами збереження емоційного здоров’я, підвищення самооцінки та впевненості у собі. Ці знання покликані допомогти молоді у повсякденному спілкуванні та майбутньому працевлаштуванні.

А вже 26 серпня відбувся тренінг на тему «Дизайн-мислення: формування бізнес-ідей».
Захід призначений для людей, які бажають розпочати бізнес у сільській місцевості. Тож старобільчани отримали основні знання про особливості ведення бізнесу, про інструменти залучення ресурсів на створення та розвиток власної справи. А також опрацювали власні бізнес-ідеї.

Повний фотозвіт з тренінгів шукайте в галереї – https://dievagromada.org/foto/

Тренінги для молоді від «Дієвої громади» в рамках програми «СИЛА» (Єднання через спільні дії молоді) пройдуть в серпні-вересні 2021 року. Наступний тренінг відбудеться 4 вересня. Деталі – t.ly/IVHR

#Дієвагромада

#Старобільськ

#СИЛА

Інші новини