У суботу, 18 вересня, в STB city hub відбувся черговий тренінг для молоді, організований ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада». Тренерка Оксана Очкурова обговорила з молоддю тему профілактики та подолання емоційного вигорання. Учасники та учасниці навчилися створювати умови для психологічного розвантаження, отримали інформацію про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану, набули навички позитивного мислення, навчились завчасно розпізнавати тривожні психологічні сигнали.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0793-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2021/09/dsc_0771-1024x683.jpg)
«Дієва громада» нагадує, що найбільш активні учасники тренінгів для молоді отримають призи – потужні павербанки, футболки, чашки, еко–сумки, кепки, блокноти, маски з логотипом!
Тренінги для молоді від «Дієвої громади» проходять в рамках програми «СИЛА» (Єднання через спільні дії молоді).