Блоги
Тренінг «Блогерство». Частина ІІ
Жов 27, 2021

 24.10.2021, другий день тренінгу, був суто практичним. Ми почали з написання сценаріїв та фільмування блогерських робіт. Тренер Юрій Кочкаров розділив усіх на групи. Кожна група повинна була видати свій варіант сценарію, обговорити його з тренером, затвердити, а вже потім – розкадровка, та фактично фільмування. 

Як я вже писав у першому звіті – репортажі,  темами були – відсутність у місті громадського транспорту, низька дисципліна на пішоходних переходах, розкидання де попало побутового сміття, дитячий булінг у навчальних закладах, проблеми  спілкування онлайн, коли воно витісняє «живий контакт»( це була наша тема) та втручання батьків у приватне життя вже дорослих дітей. Звісно, технічне забезпечення далося взнаки – різні телефони по-різному писали відео – десь була поганою якість зображення, десь звук підводив – це інколи дратувало. А ось що справді порадувало – взаємодопомога між групами. Моя сумка для фототехніки, наприклад, грала роль дорожньої у сюжеті про громадський транспорт, а коли нам для ролика про  спілкування онлайн/офлайн потрібна була юна акторка, ми просто запросили її з іншої групи. В той же час наша операторка Світлана  відзняла невеличкий  фрагментик іншій групі  для ролика про відсутність громадського транспорту. Молодь привчалася до колективної роботи у групах з чотирьох – п’яти  учасників, і це зараз найважливіше. Дівчата, знімаючи ролик про булінг у навчальних закладах «знищили» півкіло цукерок – там за сценарієм булери відбирають  у  «жертви» солодощі і  тут же їх з’їдають… Одна з наших акторок насмішила народ на вулиці тримаючи догори ногами муляж «немовляти».

Після монтажу і перегляду відеоматеріалів  відбулося обговорення зробленого. Практично усі зауваження були слушними. Це мабуть тому, що на тренінгу не було зайвих людей – усі прийшли добровільно, записавшись заздалегідь. Весь тренінг можна вважати вкрай необхідним, особливо для молоді, позитивним явищем. Адже сучасне покоління молоді повинно володіти навичками, а точніше компетенціями, для будь яких діалогів – і онлайн і в реальному контакті.  

Автор Михайло Світличний

Інше у блогах