Спільний перегляд кінофільму – це те, що об’єднувало людей ще з тих пір, як було винайдено кінематограф.
Спочатку кіно збирало наших предків біля білого простирадла.
Згодом – біля старих лампових телевізорів.
Згодом – до кінотеатрів.
Останнім часом багатьох приваблювали перегляди просто неба – у тому числі й ті, які організовувала ГО «ЦСР «Дієва громада» на Старобільщині.
…Традицію продовжено.
У хабі «ЦСР «Дієва громада» у місті Свалява 8 жовтня в рамках Арт-резиденції «Аура міста» відбувся перегляд фільму про долю вимушених переселенців. Захід об’єднав переселенців, які наразі мешкають у Сваляві, та митців – резидентів «Аура міста».
До фільму додавалась піца – замість попкорну – та звичайне живе спілкування людей, об’єднаних спільною бідою: війна, окупація малої Батьківщини, вимушена евакуація…
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-10_10-43-13-1024x461.jpg)
Артрезиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» реалізується громадською організацією «Центр спільного розвитку «Дієва громада» за підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини.