Новини
Створено Старобільський гуманітарний хаб 
Сер 6, 2022

Для потреб ВПО, які виїхали зі Старобільського району після 24 лютого цього року, Центром спільного розвитку “Дієва громада” спільно зі Старобільською районною військовою адміністрацією створено гуманітарний хаб у Закарпатській області.

За допомогою хабу внутрішньо переміщені особи можуть отримати:

–  адресну гуманітарну допомогу (продукти харчування та гігієнічні набори, дитяче харчування, підгузки, ліки тощо) – можна отримати поштою;

–  психологічну допомогу;

–  юридичну допомогу.

Крім того, ВПО можуть бути перенаправлені до місць ночівлі.

Щоб отримати допомогу, мешканці Старобільщини, які виїхали з окупованої території, мають заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAWrAFUQCoTFnGzIvuf6pVLW__lJ47BV9fa5lz5vhIhcyXJQ/viewform

Старобільський гуманітарний хаб працює за адресою: Закарпатська область, м. Свалява, вул. Чорновола 3.

Хоч хаб прив‘язаний до конкретної громади, допомогу може отримати кожен мешканець Луганщини, незалежно від громади проживання до 24 лютого. Або ж ВПО можуть бути перенаправлені до іншого хабу.

Загалом в містах України працюють 15 гуманітарних хабів для переселенців з Луганської області. Для мешканців Сєвєродонецької, Лисичанської та Рубіжанської  громад – у м. Дніпро; Кремінської громади – у містах Рівне, Дніпро, Луцьк; Гірської громади – у містах Краматорськ, Полтава, Київ та Дніпро, с. Богданівка (Дніпропетровська обл.); Попаснянської громади – у м. Бахмут, м. Новомосковськ, м. Дніпро. У хабах ВПО зможуть отримати гуманітарну допомогу та консультації.

Більш детально – https://www.facebook.com/sergey.gaidai.loga/posts/pfbid02yqiayLvfxFsRSH7YvrRwtmonh2wLcoL1si3SxMfYVYRmfpaphJAeLGUKGZkA4ZFZl

Інші новини