Новини
“STOP плагіат”: фінальна зустріч
Лис 3, 2021

1 листопада відбулася фінальна зустріч з Євгенією Москалевич, асистенткою проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQˮ в рамках проєкту сприяння академічній доброчесності “STOP плагіат”. Про це повідомляє Оксана Гусакова, координатор ІКЦ “Вікно в Америкуˮ.

На зустрічі здобувачі освіти, аспіранти і викладачі дізналися про проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освітиˮ (Academic Integrity and Quality Initiative – Academic IQ), що має на меті об’єднати професійну спільноту освітян для обміну досвідом та співпраці задля інституціоналізації принципів академічної доброчесності в системи середньої та вищої освіти України. Євгенія Москалевич розповіла про принципи академічної доброчесності, види порушень та як вони можуть впливати на кар’єрний розвиток.

Підсумком зустрічі стала відповідь на запитання “Навіщо потрібна академічна доброчесність?”. А саме – вміння брати відповідальність за свої вчинки; виховання у собі самостійності; довіра до вашого диплому та вашого знання та навичок; формування критичного мислення та багато іншого.

Проєкт “STOP плагіат” реалізується центром “Вікно в Америку”, ГО ЦСР “Дієва громада” та ЛНУ імені Тараса Шевченка за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Детальна інформація – у відділі аспірантури.

Інші новини