Новини
Старт проєкту
Лис 10, 2023

Кожна людина може опинитися в ситуації, коли їй потрібна допомога. Кожна людина колись зверталася за підтримкою або допомогою до батьків чи друзів. Буває так, що підтримки батьків чи друзів недостатньо. Якщо ваша родина опинилася у біді або складній ситуації, ви можете звернутися за професійною допомогою до соціальних працівників.

Раді повідомити про старт проєкту «Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг», який буде реалізовано впродовж 6 місяців у м. Київ та м. Свалява Закарпатської області.

Мета проєкту – забезпечення доступу до соціальних послуг родин з дітьми  внутрішньо переміщених осіб через створення  Центрів підтримки сім’ї та сприяння інтеграції ВПО у приймаючі громади.

В рамках реалізації проєкту будемо працювати над:

  • Навчанням соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи та підвищенням їх кваліфікації, буде проведено 6 тренінгів.
  • Створенням Центрів підтримки сім’ї (у м. Київ та м. Свалява)
  • Наданням соціальних послуг для родин ВПО з дітьми.

Тож, заохочуємо внутрішньо переміщених осіб долучатись до заходів проєкту. Заповнюйте анкету:

  • ВПО з Луганської області, які проживають у м. Київ http://surl.li/nalpc
  • ВПО з  Луганської області, які проживають у м. Свалява http://surl.li/namfp

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада”  в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини