Новини
Соціальний супровід
Тра 2, 2024

📢Центр підтримки сім’ї, який діє на базі гуманітарного хабу у м. Свалява продовжує розповідати про соціальні послуги, які надаємо для ВПО з Луганської області.

Соціальний супровід.

Що це таке?

Соціальний супровід – це комплексна допомога, яка включає:

✅Інформаційно-консультаційні послуги – допомога в отриманні інформації про доступні соціальні послуги, права та обов’язки ВПО, а також консультування з питань працевлаштування, освіти, медичного обслуговування тощо.

✅Психологічну підтримку – індивідуальні та групові консультації з психологами, допомога в подоланні стресу та травм, психосоціальна реабілітація.

✅Юридичну допомогу – консультації з юристами з питань оформлення документів, захисту прав та інтересів ВПО тощо.

✅Практичну допомогу – супровід до соціальних служб, медичних закладів, освітніх установ, допомога в оформленні документів, пошуку житла, працевлаштуванні тощо.

⁉️Хто може отримати допомогу?

Ця послуга доступна для ВПО з Луганської області, які зареєстровані у Сваляві або навколишніх населених пунктах.

⁉️Як отримати допомогу?

Щоб отримати соціальний супровід, вам потрібно звернутися до гуманітарного хабу за адресою: м. Свалява, вул. Чорновола, 3

⁉️Які документи потрібні?

Вам потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу, та довідку ВПО.

Час роботи: ПН-ПТ з 09-00 до 17:00

✅Важливо!

Спеціалісти нашого Центру готові допомогти вам з будь-якими проблемами, з якими ви можете зіткнутися внаслідок переселення. Ми розуміємо, що переїзд з дому може бути дуже складним та стресовим досвідом, тому хочемо бути поруч з вами та надати вам всебічну підтримку.

Не соромтеся звертатися до нас.

Разом ми подолаємо будь-які труднощі!

☎️ 066 065 81 25

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини