Новини
Соціальна робота в громаді
Гру 1, 2023

Ми активно готуємося до відкриття гуманітарного хабу у Києві, щоб здійснювати ефективний соціальний супровід ВПО Луганської області. 30 листопада в приміщенні гуманітарного хабу у м. Київ пройшов тренінг «Соціальна робота в громаді», який об’єднав працівників соціальної сфери Луганської області, з числа тих, хто вже працює або буде працювати в гуманітарних хабах Луганської області.

👉Навчання проходить у рамках проєкту «Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг», який упроваджує громадська організація «Центр спільного розвитку «Дієва громада» спільно з Старобільською районною державною адміністрацією, в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

👉Реалізація даного проєкту дозволить забезпечувати у гуманітарних хабах Старобільської районної державної адміністрації доступ до соціальних послуг родин внутрішньо переміщених осіб з дітьми.

✅Під час тренінгу соціальні працівники та співробітники Старобільської РВА, разом з тренеркою Аллою Волошиною, аналізували законодавство у сфері надання соціальних послуг ВПО, напрямки надання соціальних послуг та можливості їх розширення, розглядали можливості залучення для надання соціальних послуг громадських організацій.

👉У рамках проєкту заплановано проведення серії тренінгів для соціальних працівників гуманітарних хабів у м. Київ та м. Свалява. Працюємо задля підтримки наших громадян.

Інші новини