Події
Сімейний ретрит для ветеранів/ветеранок та членів їхніх сімей
Лис 30, 2021

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає набір учасників сімейних ретритів в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей». Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Участь в ретриті – це можливість користуватись / отримати доступ до цілеспрямованих послуг з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

Керівник ретриту – Доктор Джошуа Креймейер (Dr. Joshua Kreimeyer) – професор програми для магістрів клінічної практики з питань психічного здоров’я в Університеті Регіс, Денвер, штат Колорадо, а також на факультеті Міжнародного інституту післядипломної освіти в Києві. Ліцензований професійний консультант та сімейний терапевт. Має досвід роботи в амбулаторіях загальної практики, приватної практики та сімейного терапевта у системі медичних закладів Міністерства у справах ветеранів США.

Буде проведено 2 сімейні ретрити (кінець грудня 2021 та середина січня 2022). Кількість місць обмежена.

Для заповнення анкети на участь в ретриті та подання її до уваги Міжнародної організації з Міграції, просимо ветеранів та ветеранок звертатись до психолога проєкту Назмієва Антона за тел. 050 521 10 46.

Інші події