Новини
Сімейний клуб: розмальовували пряники
Гру 20, 2021

18 грудня в STB city hub відбулась зустріч Сімейного клубу вихідного дня, що діє в рамках проєкту “Зміцнення через змінення”. Цього разу для учасників Сімейного клубу (ветеранів та їх сімей) був проведений смачний та пізнавальний майстер-клас із розпису пряників від Олени Сиротенко, кухара-кондитера. 

Разом з професійною кондитеркою діти та дорослі розписували пряники у вигляді ялинок та новорічних ялинкових іграшок. Благотворно на стані учасників та учасниць вплинуло не тільки виконання вправ, а й сама атмосфера – ігрова та цікава, весела та дружня, що коригує та розвиває. Розпис пряників як метод арт-терапії сприяє розкриттю та розвитку творчого потенціалу, допомагає у встановленні контакту зі своїм внутрішнім світом, з оточуючими людьми, сприяє налагодженню взаємовідносин, розслабленню та релаксації, зниженню негативного впливу стресу.

Наприкінці майстер-класу юні учасники отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Фото зі Св. Миколаєм можна переглянути в Галереї https://dievagromada.org/gallery/

Інші новини