Новини
Сімейний клуб: робили прикраси для дому
Лют 2, 2022

31 січня в STB city hub відбулась зустріч Сімейного клубу вихідного дня, що діє в рамках проєкту “Зміцнення через змінення”. Для учасників та учасниць клубу, ветеранів та їх сімей, був проведений майстер-клас із створення паперових прикрас для дому від майстрині Любові Журавльової.

Разом з майстринею діти та дорослі робили із паперу та картону настінне панно та підвіску для люстри. За словами учасниць, створені своїми руками речі цінуються набагато вище і дуже органічно виглядають в інтер’єрі будь-якого стилю. А сам процес створення прикрас є одним із арт-терапевтичних прийомів, які можна застосовувати як дітям, так і дорослим при нападах тривоги в період інформаційної паніки.

Створюючи щось своїми руками, учасниці немов руйнують образ переживання і вибудовують з нього свою нову правильну структуру, що вмикає вольові процеси, перемикаючи свідомість на пошук, в цьому випадку, творчого вирішення. Благотворно на стані учасниць позначилось не тільки виконання вправ, а й сама творча атмосфера. Така арт-терапія допомагає перезавантажити мозок, створити нову зручну креативну реальність, яка розплющує людям очі на своє життя, і при цьому кожна людина сама стає творцем інтер’єру у своїй квартирі.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини