Новини
Сімейний клуб: ліпили із глини та пластиліну
Лис 24, 2021

23 листопада в STB city hub відбулась зустріч Сімейного клубу вихідного дня, що діє в рамках проєкту “Зміцнення через змінення”. Цього разу для учасників Сімейного клубу був проведений майстер-клас з ліплення із пластиліну та глини від Юлії Мележик, заступниці голови ГО «Східноукраїнський центр підтримки жінок «Майстерня щастя».

Ліплення із пластиліну – дієвий засіб розвитку і покращення психологічного стану людини. Цей вид діяльності прекрасно знімає емоційну напругу і фізичну втому, стабілізує стан нервової системи. Ця методика допомагає відобразити стан внутрішнього світу людини в образі, формі, кольорі та створює можливість проаналізувати цей стан. Тож учасники змогли обговорити власні проблеми та переживання і стабілізувати емоційний стан під час ліплення.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини