Новини
Розвиваючи ігри для дітей соціально-психологічного реабілітаційного центру
Лис 29, 2023

Вихованці Закарпатського соціально-психологічного реабілітаційного центру для дітей провели час за розвиваючими іграми та забавками у дитячому просторі “Kinder hub” при Старобільському гуманітарному хабі, за адресою м. Свалява, вул. Чорновола,3

“Загалом у нас 20 вихованців аж до 18 років, і сьогодні тут у гостях – найменші”, – каже психологиня центру Ольга Гриньку.

Пані Ольга разом із лікаркою Центру Мирославою Скукіс привезли до “Kinder hub” сімох наймолодших вихованців – хлопчиків та дівчаток 4-5 років, не позбавлених батьківського піклування, але таких, що опинились у складних життєвих обставинах. Крім малечі, завітав до хабу й 14-річний Степан – вік у нього вже давно не той, щоб гратись у “розвивашки”, але він допоміг дорослим дати ладу дітлашні.

Нагадуємо, що в дитячому просторі “Kinder hub” при Старобільському гуманітарному хабі регулярно відбуваються психологічні групові заняття, індивідуальні психологічні консультації для дітей та їхніх батьків, арт терапевтичні заняття, перегляд мультфільмів тощо.

Інші новини