Новини
Резиденти «Аури міста»: Юлія Кириченко
Лис 28, 2021

Юлія Кириченко – 39-річна художниця та дизайнерка з м. Дніпро. Має незакінчену вищу освіту (психологія), зараз навчається за спеціальністю «Дизайн».

У 2016 році зробила персональну виставку картин, 2017 – тренінг “Арт-терапевтичні техніки у вирішенні конфліктів і миротворенні”, проект “Голос жінки має силу”. Брала участь у виставках Союзу художників України “Січеславський пленер”, “Мисткині Дніпра”. А також у всеукраїнській виставці “Коломия 20’20”. Брала участь у музейному проекті “Art-стіна”, присвяченому річниці падіння Берлінського муру. У 2021- участь у програмі резиденцій “Заземлення” БФ «Ізоляція». Платформа культурних ініціатив», створення та реалізація проекту “Соледар. Книга Буття”, участь у виставковому проекті “Арт-мандри”

Тема цьогорічної резиденції у Старобільську для Юлії стала дуже близькою, адже її чоловік – учасник бойових дій, інвалід 3 групи. Сама Юлія є переселенкою та вважає важливими арт-терапевтичні методики. У дієвості арт-терапії пересвідчилась на власному досвіді та досвіді своєї сім’ї.

На фото – її робота в рамках програми “Блокпост”.

Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста” реалізується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Інші новини