Новини
Резиденти «Аури міста»: Олександра Куліковська
Лис 28, 2021

Олександра Куліковська – 19-річна художниця-колажистка з Одеси. Має незакінчену вищу освіту за спеціальністю “Психолог”.

Знайомство з мистецтвом колажу в Олександри відбулося на початку 2020 року і продовжилося на курсах з колажів на полотнах у дизайнерки та колажистки Євгенії Матюшко. За 2020 рік створено понад 180 робіт. 

На рахунку Олександри такі виставки – підсумкова виставка курсу колажів на полотнах Євгенії Матюшко (Одеса), виставка-свято “Итоги” (Одеса), Cutout Collage Festival (Київ), онлайн-виставка Doncaster Art Fair Online: Mental Health, Bakhmut Street Art Camp: вулична виставка в Нижньому парку (Бахмут), виставка в «Изоляции» (Соледар).

Нині у творчості активно вивчає природу таких явищ, як страх, насильство, міфологічність мислення та інші. Одна з тем, яку колажистка досліджує у своїй творчості, це війна. Олександра прагне творчими способами допомагати людям проживати свої емоції, бути чесними перед собою задля кращого майбутнього.

На фото – її робота в рамках програми “Блокпост”.

Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста” реалізується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Інші новини