Новини
Резиденти «Аури міста»: Олег Винник
Лис 28, 2021

Олег Винник – 52-річний вільний художник-живописець, викладач образотворчих базових інструментів з Нової Водолаги (Харківська обл.).

Закінчив Харківське державне художнє училище (художньо-педагогічне відділення), навчався в Харківській державній академії дизайну та мистецтв (станковий живопис). Практикуючий художник-живописець, практикуючий викладач образотворчих дисциплін, має персональні виставки в Харківському художньому музеї, Харківській муніципальній галереї, галереї «Маестро»( ХНАТОБ), галереї сучасного мистецтва «АС» м. Харків, в приватних галереях м. Києва, Одеси, Львова.

Брав активну участь в групових та колективних виставках по Україні (пленерна виставка в Музеї сучасного мистецтва м. Київ, 2012р.), участь в проекті «Арт-Сканінг-Словенія» (Єрмілов-центр в 2014р.), в посольствах Словенії, Грузії, приміщенні Верховної Ради України. Організатор колективної виставки «Навколо Сонця» в Харківському художньому музеї в 2009р. Роботи знаходяться в зібранні Харківського художнього музею, Святогірського історичного музею. Організатор сімейного проекту «Майстерня братів. Олег та Олександр Винники». Активний учасник пленерного руху України з 2004 року по цей час, співорганізатор пленерів в «Обрій Карпати» та інших пленерів по Украіні. Брав участь в Україно-польській арт-резиденції «Фундація» в Польщі в 2018р.

На фото – його роботи в рамках програми “Блокпост”.

Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста” реалізується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Інші новини