Новини
Резиденти «Аури міста»: Алан Мейєр
Лис 28, 2021

Алан Мейєр – 51-річний художник з Берліну (Німеччина), арт-куратор та поет з міждисциплінарною освітою. Народився в Санкт-Петербурзі. З 2002 р. живе в Берліні та працює в Німеччині, Ізраїлі та Україні. 
Отримав ступінь бакалавра в області іудаїки та культурної антропології, парамедицини, а також вивчав образотворче мистецтво в Нью-Йорку та історію мистецтв у Берліні. 
Мистецький шлях розпочав під впливом та завдяки участі у русі 80-х “Нові Дикі” (Neue Wilde) в Санкт-Петербурзі. Через практику та обмін з такими художниками як Арон Зінштейн, Тимур Новіков тощо, створив свій стиль – між класичним експресіонізмом та сучасним експериментальним мистецтвом. 
З 2016 року є куратором щорічної міжнародної арт-резиденції “Дифузії” в Краматорську (Україна), що покликана сприяти локальному культурному переходу від радянського тупикового сприйняття мистецтва.

На фото – його роботи в рамках програми “Блокпост”.

Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста” реалізується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Інші новини