У квітні завершено ремонт будинку на вул. Старотаганрогській та гуртожитку на кв. Ватутіна, які постраждали від обстрілів! Будівельні матеріали та ремонтні роботи оплачені громадською організацією ЦСР “Дієва громада”. Кошти були витрачені в рамках соціального проєкту «Допомога завжди поруч». Безпосередньо ремонтними роботами займалися місцеві підприємці.
За даними підприємців, було зроблено точкову заміну шиферу на даху , а також забивку вікон поліетиленовою плівкою. Завдяки цьому жителі постраждалих будинків зможуть повернутися у свої домівки.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/04/20220321_190532-1024x768.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/04/20220426_142234-1024x768.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/04/20220426_142247-768x1024.jpg)