Новини
Реінтеграція ветеранів: придбали обладнання
Вер 21, 2021

ГО «ЦСР «Дієва громада» отримала обладнання для програми психосоціальної підтримки та інтеграції ветеранів АТО та постраждалих від конфлікту “Зміцнення через змінення”. В рамках даної програми будуть проведені заходи для побудови соціального діалогу та згуртованості в громаді: групи самодопомоги, психологічні консультації, тренінги з психологічного відновлення, міський пікнік, міська толока, сімейний клуб вихідного дня, дискусійний клуб для ветеранської спільноти та серія активностей на тему культури і мистецтва. Для реалізації цих заходів «Дієва громада» отримала переносний генератор, набір мольбертів, дві музичні колонки та фліпчарт.

Програма «Дієвої громади» реалізується у рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу. ГО «ЦСР «Дієва громада» є координатором проєкту на Луганщині.

Уже відбувся тренінг з першої психологічної допомоги для ветеранів АТО та постраждалих від конфлікту. У підсумку програми ветерани АТО зможуть подати свої ідеї для отримання грантових коштів.

#Дієвагромада

#Старобільськ

#ВетераниАТО

#МОМ

#Європейськийсоюз

Інші новини