Новини
Психологічне відновлення на Свалявщині 
Сер 29, 2022

З 28 у м. Свалява розпочався тренінг «Техніки відновлення та психологічна реабілітація», який триватиме до 31 серпня. В рамках проєкту «Допомога завжди поруч» тренінг на тему підтримки психічного здоров’я зібрав чимало внутрішньо переміщених осіб Свалявської громади. 

В теперішній ситуації, пов’язаній із постійною загрозою життю кожного українця, особливо актуальним постає питання конкретних технік відновлення, реабілітації, підтримки психічного здоров’я суспільства. Зокрема – технік психологічного відновлення для тих, хто пережив кризові чи психотравмуючі події. Тож основною метою тренінгу стало засвоєння методів самодіагностики, опанування сучасних антистресових технік психологічного відновлення для осіб, які пережили психотравмуючі події, відпрацювання навичок психоемоційної регуляції.

З цією метою учасники та учасниці заходу за допомогою тренерки Тетяни Хвостенко визначали свої власні ресурси і можливості, проводили самодіагностику власного стану, виконували психологічні вправи в підгрупах, прокачували навички самодопомоги і допомоги своїм близьким, які потребують підтримки, розбирали етапи соціально-психологічного відновлення, дізнавались про мобільні додатки психологічної допомоги та багато іншого.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізує ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Інші новини