Новини
“Психологічна сталість”: фінал
Січ 20, 2022

20 січня у Старобільську відбувся завершальний день тренінгу для надавачів соціальних послуг “Психологічна сталість”. Учасники та учасниці разом із тренеркою Тетяною Хвостенко поговорили про роботу в команді, роль кожного в досягненні спільної мети, визначили поняття «Соціально-психологічний клімат колективу», критерії позитивного клімату та його вплив на емоційний стан. А також обговорили внутрішньоособистісний конфлікт, визначили рівень емоційного інтелекту, обговорили модель обслуговування конфліктних клієнтів, стратегії вирішення конфлікту, техніки активного слухання, методи саморегуляції в стресовій ситуації та багато іншого. Крім того, всі виконали групові вправи «Колір твого настрою», «Резюме», діагностичну вправу «Малюнок авто», виконали практики подолання стресу.

Наприкінці всі учасники та учасниці отримали сертифікати, що підтверджують навчання на тренінгу «Психологічна сталість».

Тренінг відбувся у рамках проєкту «Допомога завжди поруч». Проєкт у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада”.

Це тільки перший з тренінгів в рамках проєкту «Допомога завжди поруч», тож слідкуйте за новинами та долучайтесь до наступних активностей!

Інші новини