Новини
Привітання з Новим роком та Різдвом
Гру 28, 2021

Новорічні та Різдвяні свята – це час підведення підсумків, час нових можливостей, мрій та сподівань. Рік, що минає, не був легким для нашої країни, для кожного і кожної з нас. Долаючи труднощі, ми стаємо сильнішими, навчаємось співпрацювати, докладати максимум зусиль для отримання кращих результатів.

У 2021 році ГО «ЦСР «Дієва громада» реалізувала 6 важливих проєктів, запустила сьомий. Крім того, впроваджуємо наші традиційні волонтерські заходи, такі як «Старобільська толока», клуби в STB city hub та Цикл заходів «Від Святого Миколая до Водохреща».

В цьому році активно працювали з молоддю, в тому числі ВПО, ветеранами АТО/ООС та членами їх родин. Продовжуємо планувати діяльність на наступний рік і щиро дякуємо, перш за все прекрасній команді, всім партнерам, донорам та друзям, які поділяють наші цінності та йдуть з нами в одному напрямку!

Марина Бражникова Катерина Коверга Oksana Lasii Юлия Ежак Volodymyr Cherevatiy Mykola Molozhon Natalia Lomonosova Оксана Донченко Елена Пасичник Юлія Мележик Максим Попов Михайло Світличний Светлана Лисечко Оля Квитко Katya Mamusheva Александр Сафонов Виктория Назаренко Інна Сіпунова Алексей Полулященко Юрий Березовский Лиза Главацкая Анастасия Литашова Юлія Дубова Катерина Ігнатенко Roman Mironov Екатерина Калинина Валерия Ткаченко Анастасия Живага Владимир Правенький Антон Назмієв Ірина Сірокурова Олена Бордюгова Давид Гогія Ирина Главацкая Сергій Летучий Svitlana Prokopenko Любовь Журавлёва Helena Siebert Olena Udovenko Александр Лукьяненко Світлана Моісєєва Олеся Мілованова Екатерина Поляк Артем Коваленко Ольга Кулиш-мирошниченко Ольга Скочкова Ольга Дубейко Ольга Круцык

Старобільська міська рада Луганської області

Старобільська районна державна адміністрація

Луганська обласна універсальна наукова бібліотека

Луганський обласний краєзнавчий музей

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ВСП “Старобільський фаховий коледж ДЗ “ЛНУ імені Тараса Шевченка”

Громадським та благодійним організаціям: Inventors, Муза STB, Позитивні зміни, БФ “Милосердя Луганськ”, СОС “Дитячі містечка” та всім, всім, всім❤❤❤

Від щирого серця сподіваємось, що любов до нашого міста, країни, прагнення зробити кращим майбутнє наших дітей нададуть натхнення та сил ефективно працювати в новому, 2022 році!

Інші новини