Новини
Промоніторили Калмиківку
Січ 29, 2022

«Дієва громада» здійснила моніторинговий візит до села Калмиківка Старобільського району. Саме тут, як і в ще декількох селах Старобільської громади, буде створена мультимедійна кімната для надання соціальних послуг у рамках проєкту «Допомога завжди поруч».

Під час моніторингу голова Центру спільного розвитку «Дієва громада» Оксана Очкурова та фахівчиня із соціальної роботи КУЦСС Калмиківського старостинського округу Катерина Віноградова обговорили деталі проєкту. Домовились про те, яке обладнання необхідне старостату для мультимедійної кімнати. Адже в ній соціально незахищені категорії жителів зможуть навчатися комп’ютерній грамотності, громадській безпеці, протидії домашньому насильству тощо, отримувати соціальні послуги.

Крім того, обговорили запланований ремонт в даній кімнаті, а також навчання соціальних працівників та отримувачів соцпослуг на різні теми. Наприкінці зустрічі представникам Калмиківки подарували настінний пленер.

Проєкт «Допомога завжди поруч» у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в партнерстві зі Старобільською міською територіальною громадою та КУ “Старобільській територіальний центр соціального обслуговування”.

Інші новини