Новини
Про поєднання руху, музики й мови в іграх і різних активностях
Кві 5, 2024

Все, що оточує нас у живій природі, підпорядковується законам ритму: зміна пори року, дня і ночі, серцебиття, дихання і багато іншого.
Будь-які ритмічні рухи активізують діяльність мозку людини. Доступна, цікава і розвиваюча форма ритміки для дітей називається логопедична ритміка або коротко – логоритміка. Вона будується за принципом поєднання руху, музики й мови в іграх і різних активностях.
В Центрі підтримки сім’ї, який працює на базі гуманітарного хабу м. Свалява для дітей 6-12 років проводяться заняття з лоторитміки.
Дві групи дітей по 14 осіб кожна разом із педагогинею Ольга Панаріна та психологинею Ольга Гриньку на заняттях співають, танцюють, імітують повадки тварин, грають на музичних інструментах тощо.
Логоритміка сприяє гармонійному, всебічному розвитку дитини, формує у неї вміння орієнтуватися в навколишньому світі, здатність долати труднощі і творчо проявляти себе. Регулярні логоритмічні заняття покращують роботу дитячого мозку і організму в цілому: серцево-судинної і дихальної систем, пізнавальної активності, а також мови, моторики та ін.

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини